Karşılaşmanın ilk periyoduna hızlı başlayan takımımız Gaziantep Basketbol, Cherry'in arka arkaya attığı sayılarla öne geçti. Galatasaray Odeabnak'ta Tyus kaydettiği sayılarla oyuna denge getirmeyi başardı. İlk periyot 19-14 takımımızın üstünlüğü ile tamamlandı.

2'nci periyotta da etkili oyununu sürdüren kırmızı siyahlı ekibimiz, Altan ve Ivanov'un sayılarıyla üstünlüğünü korumayı başardı. Hücum ribaundlarında istediğini yapamayan Galatasaray Odebank'ta Schılb'ın attığı 10 sayıya rağmen oyunda öne geçemedi. takımımız, ilk yarıyı 41-37 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 3'üncü periyodunda etkili oyunumuza karşılık veren Galatasaray Odeabank, Thompson ve Schilb'in sayılarıyla öne geçmeyi başardı. Periyot 56-58 Galatasaray Odebank'ın üstünlüğüyle tamamlandı.

Son periyotta maça ağırlığını koyan Galatasaray Odebank Preldzic'in üst üste bulduğu sayılarla farkı 8 sayıya kadar çıkardı. Kırmızı siyahlı ekibimiz, Balazic'in sayılarıyla farkı kapatmaya çalışsa da karşılaşma 72-79 Galatasaray Odebank'ın üstünlüğüyle tamamlandı.

1.PERİYOT: 19-14
İLK YARI: 41-37
3.PERİYOT: 56-58
5 FAUL: Rautıns (Gaziantep Basketbol)